Çocuk Oyunu Balıkçılık

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.0 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Broad Land
Çocuklarınızın hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de beyin egzersizleri yaparak kişisel gelişim sağlayabilmelerini istiyor iseniz, Çocuk Oyunu Balıkçılık oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebilir ve hem

Çocuklarınızın hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de beyin egzersizleri yaparak kişisel gelişim sağlayabilmelerini istiyor iseniz, Çocuk Oyunu Balıkçılık oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebilir ve hem çocuklarınızı mutlu edebilir hem de siz mutlu olabilirsiniz.

Özellikle okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuk oyun severlerimiz için geliştirilmiş olan bu eğlenceli oyun, çocuklarınıza beyin tepki yeteneği egzersizleri yaptırma amaçlı yaratılmış olduğundan dolayı onları sadece eğlendirmek ile kalmaz kişisel gelişim sürecine de katkıda bulunur.

Bu eğlenceli oyunda çocuklarınız akıllı cihazının ekranına gelecek olan dev akvaryumda ona verilecek olan oltayı parmakları ile kullanarak balıkları yakalamaya çalışacak. Yakaladığı her balık için de puan kazanacak.

Çocuklarınızı çok eğlendirecek olan bu mükemmel oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Çocuk Oyunu Balıkçılık indir